تهویه صنعتی

ساخت و تولید انواع محصولات تهویه صنعتی

پلیت فریزر

پلیت فریزر برای منجمد کردن محصولات مسطح از جمله شیرینی ، فیله ماهی و مایع گوشت گاو و همچنین سبزیجات به شکل نامنظم که در ظروف مکعبی شکل مانند مارچوبه ، گل کلم ، اسفناج و کلم بروکلی بسته بندی می شوند استفاده می شود.

ساخت سیستم آیس تانک – سیستم آیس تانک چیست – ساخت آیس تانک

شرکت بام تبرید سازان در راستای صرفه جویی در مصرف انرژی و سرمایه و رفع نیاز تهویه مطبوع که نیاز به برودت دارند اقدام به طراحی و ساخت سیستم های آیس تانک (ICE TANK) نموده است. سیستم آیس تانک با تولید و ذخیره یخ مقدار زیادی انرژی برودتی را در خود ذخیره میکند تا در ساعات مورد نیاز، برودت لازم را برای سیستم تامین نماید.

برج خنک کننده

برج خنک کننده برج خنک کننده فایبر گلاس شرکت بام تبرید سازان در دو مدل : مدور و مکعبی ساخته می شوند. برج خنک کننده این شرکت به دوصورت مدار بسته و مدار باز ( مرطوب و خشک ) ساخته می شود.

هواساز و ایرواشر

هواسازهای و ایرواشرهای  ساخت شرکت بام تبرید سازان با ظرفیت های هوادهی از 1000 الی70000 فوت مکعب در دقیقه (CMF)، در انواع یک منطقه ای (Single Zone)  و یا چند منطقه ای (Multi Zone)  و با ساختارهای افقی ، عمودی و نیمه عمودی و در سه وضعیت هوادهی روبروزن ، پایین زن مطابق با مشخصات فنی ذیل ساخته می شوند :

پکیج یونیت

دستگاه های پکیج یونیت ساخت شرکت بام تبرید سازان در ظرفیت های 3 الی 320 تن تبرید و در دو نوع آب خنک و هوا خنک (به صورت یکپارچه و مجزا ) قابل کارکرد با انواع مبرد ها نظیر ,R-404a, R-22 , R-134a , R-407c با مشخصات فنی ذیل ساخته می شوند :

چیلر تهیه مطبوع

چیلر های تهویه مطبوع ساخت شرکت بام تبرید سازان ازنوع تراکمی با کمپرسور اسکرو و  رفت و برگشتی و اسکرال در ظرفیت های 3 الی 1200تن در دو نوع آب خنک و هوا خنک (به صورت یکپارچه و مجزا ) و با قابلیت کارکرد  با انواع مبردها نظیرR404A ,R-22 , R-134a , R-407c (بنا به درخواست مشتری) با مشخصات فنی  ذیل ساخته می شوند :