تهویه صنعتی

ساخت و تولید انواع محصولات تهویه صنعتی

پلیت فریزر – ساخت پلیت فریزر – قیمت فریزر صفحه ای Plate freezers

پلیت فریزر برای منجمد کردن محصولات مسطح از جمله شیرینی ، فیله ماهی و مایع گوشت گاو و همچنین سبزیجات به شکل نامنظم که در ظروف مکعبی شکل مانند مارچوبه ، گل کلم ، اسفناج و کلم بروکلی بسته بندی می شوند استفاده می شود.

هواساز – ساخت هواساز – قیمت هواساز و ایرواشر

هواساز و ایرواشر  ساخت شرکت بام تبرید سازان با ظرفیت های هوادهی از 1000 الی70000 فوت مکعب در دقیقه (CMF)، در انواع یک منطقه ای (Single Zone)  و یا چند منطقه ای (Multi Zone)  و با ساختارهای افقی ، عمودی و نیمه عمودی و در سه وضعیت هوادهی روبروزن ، پایین زن مطابق با مشخصات فنی ذیل ساخته می شوند :

پکیج یونیت – ساخت پکیج یونیت – قیمت پکیج یونیت

دستگاه های پکیج یونیت ساخت شرکت بام تبرید سازان در ظرفیت های 3 الی 320 تن تبرید و در دو نوع آب خنک و هوا خنک (به صورت یکپارچه و مجزا ) قابل کارکرد با انواع مبرد ها نظیر ,R-404a, R-22 , R-134a , R-407c با مشخصات فنی ذیل ساخته می شوند :

چیلر تهویه مطبوع – ساخت چیلر تهویه مطبوع – قیمت چیلر تهویه مطبوع

چیلر های تهویه مطبوع ساخت شرکت بام تبرید سازان ازنوع تراکمی با کمپرسور اسکرو و  رفت و برگشتی و اسکرال در ظرفیت های 3 الی 1200تن در دو نوع آب خنک و هوا خنک (به صورت یکپارچه و مجزا ) و با قابلیت کارکرد  با انواع مبردها نظیرR404A ,R-22 , R-134a , R-407c (بنا به درخواست مشتری) با مشخصات فنی  ذیل ساخته می شوند :

آیس تانک – ساخت سیستم آیس تانک – قیمت آیس تانک

شرکت بام تبرید سازان در راستای صرفه جویی در مصرف انرژی و سرمایه و رفع نیاز تهویه مطبوع که نیاز به برودت دارند اقدام به طراحی و ساخت سیستم های آیس تانک (ICE TANK) نموده است. سیستم آیس تانک با تولید و ذخیره یخ مقدار زیادی انرژی برودتی را در خود ذخیره میکند تا در ساعات مورد نیاز، برودت لازم را برای سیستم تامین نماید.

برج خنک کننده – برج خنک کن – انواع برج خنک کننده – قیمت برج خنک کن

برج خنک کننده یا برج خنک کن فایبر گلاس شرکت بام تبرید سازان در دو مدل : مدور و مکعبی ساخته می شوند. برج خنک کننده این شرکت به دوصورت مدار بسته و مدار باز ( مرطوب و خشک ) ساخته می شود.